SENCOR SRM 1500WH

Ryžovar, príkon 500 W, pracuje na princípe varenia v pare, objem 1,5 l, automatické vypnutie a prepnutí na Keep Warm, sklenená pokrievka, špachtľa na... viac informácií »
SENCOR SRM 1500WH
Značka: SENCOR
25 EUR
Viac informácií »
Ryžovar, príkon 500 W, pracuje na princípe varenia v pare, objem 1,5 l, automatické vypnutie a prepnutí na Keep Warm, sklenená pokrievka, špachtľa na...

Ryžovar, príkon 500 W, pracuje na princípe varenia v pare, objem 1,5 l, automatické vypnutie a prepnutí na Keep Warm, sklenená pokrievka, špachtľa na ryžu, odmerka na ryžu a vodu Často vyhľadávaný produkt môžete nájsť bezstarostne na našich stránkach umiestnený v sekcii elektrické a parné hrnce! Teraz si môžete zaobstarať parádne produkty v spomínanej rubrike za internetové ceny! Táto výnimočná značka SENCOR má na sklade vysoko kvalitné výrobky Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás viac osvedčeného tovaru od dodávateľa SENCOR. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento lacný výrobok SENCOR SRM 1500WH od výrobcu so zárukou kvality SENCOR ľahko nájdete ešte dnes za extra cenu. Aktuálne za 25 EUR.