XIAOMI Mi Body Composition Scale 2

Smart osobná váha pre meranie hmotnosti do 150kg, Prepojenie s mobilným telefónom cez Bluetooth. Kompatibilné s OS Android a IOS. V zľave tento tovar... viac informácií »
XIAOMI Mi Body Composition Scale 2
Značka: XIAOMI
29 EUR
Viac informácií »
Smart osobná váha pre meranie hmotnosti do 150kg, Prepojenie s mobilným telefónom cez Bluetooth. Kompatibilné s OS Android a IOS. V zľave tento tovar...

Smart osobná váha pre meranie hmotnosti do 150kg, Prepojenie s mobilným telefónom cez Bluetooth. Kompatibilné s OS Android a IOS. V zľave tento tovar XIAOMI Mi Body Composition Scale 2 možno zaobstarať práve teraz tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike osobné váhy. Mrknite na kvalitné produkty z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu. Možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke ďalšie skvelé produkty od značky XIAOMI. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka XIAOMI dlhodobo poskytuje veľmi kvalitné produkty.

Tento vynikajúci tovar XIAOMI Mi Body Composition Scale 2 od značky so skvelou reputáciou XIAOMI k dispozícii práve za úplne najnižšiu cenu! Výhodne za super cenu 29 EUR.