TEFAL BL811D38

Stolný mixér, technológia Tripl'Ax zaručuje perfektné mixovanie: 6 nerezových čepeli v 3 rôznych úrovniach pre extra hladké výsledky, príkon 1200... viac informácií »
TEFAL BL811D38
Značka: TEFAL
86 EUR
Viac informácií »
Stolný mixér, technológia Tripl'Ax zaručuje perfektné mixovanie: 6 nerezových čepeli v 3 rôznych úrovniach pre extra hladké výsledky, príkon 1200...

Stolný mixér, technológia Tripl’Ax zaručuje perfektné mixovanie: 6 nerezových čepeli v 3 rôznych úrovniach pre extra hladké výsledky, príkon 1200 W, 28000 ot./min., 3 prednastavené programy: smoothie, ľadová triešť, automatické čistenie, objem 2 lAkčný produkt možno zaobstarať taktiež na našich stránkach zaradený v kategórii stolný mixér! Vyberte si ostatné výrobky v spomínanej sekcii v akcii. To nie je všetko, máme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete viac vybraných výrobkov od značky TEFAL. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný výrobca TEFAL pre vás pripravuje top produkty. Môžete sa presvedčiť sami.

V zľave tento tovar TEFAL BL811D38 od spoločnosti s výborným menom TEFAL ľahko môžete získať práve dnes výhodne. V akcii od 86 EUR.