MELITTA ANTI CALC PRÁŠK. BIO-ODVÁPŇOVA

Práškový bio-odvápňovač pre espresso a kapsľové kávovary výhradne obsahuje v prírode rozložiteľnú kyselinu citrónovú, balenie 4x40g Veľmi... viac informácií »
MELITTA ANTI CALC PRÁŠK. BIO-ODVÁPŇOVA
Značka: MELITTA
7 EUR
Viac informácií »
Práškový bio-odvápňovač pre espresso a kapsľové kávovary výhradne obsahuje v prírode rozložiteľnú kyselinu citrónovú, balenie 4x40g Veľmi...

Práškový bio-odvápňovač pre espresso a kapsľové kávovary výhradne obsahuje v prírode rozložiteľnú kyselinu citrónovú, balenie 4x40g Veľmi obľúbený výrobok MELITTA ANTI CALC PRÁŠK. BIO-ODVÁPŇOVA je dostupný priamo tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii príslušenstvo ku kávovarom! Teraz získate skvelé produkty z našej sekcie za výhodnú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! Máme aj v ponuke ďalšie preverené kúsky značky MELITTA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny produkt MELITTA ANTI CALC PRÁŠK. BIO-ODVÁPŇOVA od kvalitnej značky MELITTA ľahko nájdete tu teraz práve za super cenu! Práve teraz za skvelú cenu 7 EUR.