LEGO City Undercover PS4

Pridajte sa k Chasovi! Hra LEGO City Undercover je jednou z najrozsiahlejších LEGO hier, v ktorej sa stávate Chasom McCainom, policajným dôstojníkom v... viac informácií »
LEGO City Undercover PS4
Pridajte sa k Chasovi! Hra LEGO City Undercover je jednou z najrozsiahlejších LEGO hier, v ktorej sa stávate Chasom McCainom, policajným dôstojníkom v...

Pridajte sa k Chasovi! Hra LEGO City Undercover je jednou z najrozsiahlejších LEGO hier, v ktorej sa stávate Chasom McCainom, policajným dôstojníkom v utajení, ktorý sa snaží dolapiť známeho kriminálnika Rexa Furyho a ukončiť vlnu zločinu v celom meste. Toto dobrodružstvo v otvorenom svete Vám umožní spoznať rozrastajúcu sa metropolu… .Tento zľavnený kus možno zakúpiť už dnes tu u nás v obľúbenej kategórii hry na playstation 4. Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu!

Tento akčný produkt LEGO City Undercover PS4 od dodávateľa kvalitných produktov Warner Bros. Games máte možnosť zaobstarať ešte dnes za skvelú cenu! Aktuálne za 20 EUR.