PANASONIC DP-UB450EG-K

Prehrávač Ultra HD Blu-ray UB450 verne reprodukuje úchvatný obraz HDR. Prehrávač UB450 je kompatibilný s pokročilými štandardmi HDR, ako je HDR10+... viac informácií »
PANASONIC DP-UB450EG-K
Prehrávač Ultra HD Blu-ray UB450 verne reprodukuje úchvatný obraz HDR. Prehrávač UB450 je kompatibilný s pokročilými štandardmi HDR, ako je HDR10+...

Prehrávač Ultra HD Blu-ray UB450 verne reprodukuje úchvatný obraz HDR. Prehrávač UB450 je kompatibilný s pokročilými štandardmi HDR, ako je HDR10+ alebo Dolby Vision, a reprodukuje kvalitu s vysokým rozlíšením 4K.
Najpredávanejší produkt možno zakúpiť ľahko tu u nás v známej kategórii stolné blu-ray prehrávače. Pripravili sme akčné produkty z tejto sekcie v zľave! Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás taky viac skvelých výrobkov od značky PANASONIC. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi PANASONIC ponúka svojim zákazníkom kvalitné výrobky. Pozrite so sami.

Tento zľavnený výrobok PANASONIC DP-UB450EG-K s osvedčenou značkou PANASONIC získate aktuálne za výhodnú cenu! Cena už od 193 EUR.