ETA 3634.90000

Aróma lampa, pre miestnosť do 20 m2, 7 hodín nepretržitej prevádzky, možnosť použitia s esenciálnymi olejmi, napájanie cez mikro USB kábel 3 ks... viac informácií »
ETA 3634.90000
Značka: ETA
15 EUR
Viac informácií »
Aróma lampa, pre miestnosť do 20 m2, 7 hodín nepretržitej prevádzky, možnosť použitia s esenciálnymi olejmi, napájanie cez mikro USB kábel 3 ks...

Aróma lampa, pre miestnosť do 20 m2, 7 hodín nepretržitej prevádzky, možnosť použitia s esenciálnymi olejmi, napájanie cez mikro USB kábel 3 ks batérie AA (súčasťou balenia), farba: biela
Akčný a v zľave tovar môžete nájsť aktuálne na webe v populárnej kateogrii aróma difuzéry. Zaobstarajte si podobné produkty zo spomínanej rubriky za akčnú cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi ETA má v stále ponuke špičkové produkty Nakupujte, kým je tovar sladom. U nás toho nájdete oveľa viac, u nás v ponuke nájdete viac osvedčených výrobkov od dodávateľa ETA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento tovar ETA 3634.90000 od skvelého a známeho výrobcu ETA je k dostaniu v našej internetovej ponuke v bezva akcii! Teraz možno objednať len za 15 EUR.