BRITA Maxtra+ pack 4 Hard Water Expe

Nový typ filtra, ktorý je vhodný do všetkých typov kanvíc Brita. Expert na tvrdú vodu. Aktívne uhlíkové guľôčky zadržujú chlór a znižujú... viac informácií »
BRITA Maxtra+ pack 4 Hard Water Expe
Značka: BRITA
23 EUR
Viac informácií »
Nový typ filtra, ktorý je vhodný do všetkých typov kanvíc Brita. Expert na tvrdú vodu. Aktívne uhlíkové guľôčky zadržujú chlór a znižujú...

Nový typ filtra, ktorý je vhodný do všetkých typov kanvíc Brita. Expert na tvrdú vodu. Aktívne uhlíkové guľôčky zadržujú chlór a znižujú výskyt stopových nečistôt, ako sú vybrané herbicídy, pesticídy a farmaceutické látky. Balenie obsahuje 4 ks filtra.Tento najpredávanejší produkt BRITA Maxtra+ pack 4 Hard Water môžete získať priamo tu u nás v známej sekcii príslušenstvo ku kanviciam. Teraz nájdete nové produkty z tejto populárnej kategórie za výhodné peniaze! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na viac kúskov od výrobcu BRITA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Vedúci výrobca BRITA vás obohatí o vynikajúce výrobky.

Veľmi obľúbený produkt BRITA Maxtra+ pack 4 Hard Water Expe od spoločnosti so skvelým menom BRITA môžete dostať aktuálne na našej webovej stránke naozaj výhodne. Výhodne za cenu 23 EUR.