LEGO Faces Blue Freshmen

Batoh Freshmen je perfektný nielen do školy, ale aj na výlety do prírody či za kultúrou. V hlavnom vrecku na zips nájdete polstrovanú priehradku na... viac informácií »
LEGO Faces Blue Freshmen
Značka: LEGO
69 EUR
Viac informácií »
Batoh Freshmen je perfektný nielen do školy, ale aj na výlety do prírody či za kultúrou. V hlavnom vrecku na zips nájdete polstrovanú priehradku na...

Batoh Freshmen je perfektný nielen do školy, ale aj na výlety do prírody či za kultúrou. V hlavnom vrecku na zips nájdete polstrovanú priehradku na tablet či notebook, opasok z gumy, ktorý udrží ťažké predmety a knihy u chrbta a zaistí rovnomerné rozloženie váhy, či všitou menovku. Na prednej strane batohu sú umiestnené 2 menšie vrecká na uloženie drobných predmetov, ktoré potrebujete mať po ruke. Pre zachovanie stability batohu na zemi a ochranu pred špinou a vlhkom sú na vystuženom dnu umiestnené 4 plastové nožičky. Na bočných stranách sa nachádza 1 zaťahovacou vrecko a 1 sieťované vrecko napríklad na fľašu s vodou či iné drobné predmety. Nechýba ani ergonomicky tvarovaný chrbát s nastaviteľnými, polstrovanými ramennými popruhmi a nastaviteľným hrudným popruhom. Pre zabezpečenie čo najvyššej bezpečnosti na cestách má batoh reflexné prvky na všetkých stranách batohu. Popis produktu: ergonomicky tvarovaný, polstrovaný chrbát z priedušného materiálu nastaviteľné, polstrované ramenné popruhy a nastaviteľný hrudný popruh reflexné prvky po všetkých stranách batohu pre väčšiu bezpečnosť vystužená rukoväť príjemná do ruky vystužené dno s nožičkami pre lepšiu stabilitu a ochranu pred špinou a vlhkom 2 bočné vrecká – jedno s utiahnutím na šnúrku, jedno sieťované 2 predné vrecká tajná kapsička na zips na zadnej strane batoh priestorné hlavné vrecko s priehradkou pre notebook alebo tablet opasok z gumy k udržaniu ťažších predmetov u chrbta zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti všitá menovka Rozmery: 30 x 42 x 22 cm Hmotnosť: 930 g Objem: 20 l Materiál: 300D / 600D Polyester Super produkt je na získanie aktuálne tu na webe zaradený v kategórii školské potreby! Teraz si môžete vybrať parádne výrobky v spomínanej kategórii za výborné peniaze. Naša ponuka je široká, u nás totiž nájdete viac osvedčených výrobkov od značky LEGO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný tovar LEGO Faces Blue Freshmen od skvelej a známej značky LEGO je k dostaniu tu a teraz práve stále výhodne. Cena od 69 EUR.