FIELDMANN FZN 4101-A

AKU nožnice na trávu, indikátor nabitia batérie, dĺžka lišty na kríky 110 mm, šírka lišty na trávu 80 mm, otočná hlava, 4 polohy Veľa žiadaný... viac informácií »
FIELDMANN FZN 4101-A
Značka: FIELDMANN
29 EUR
Viac informácií »
AKU nožnice na trávu, indikátor nabitia batérie, dĺžka lišty na kríky 110 mm, šírka lišty na trávu 80 mm, otočná hlava, 4 polohy Veľa žiadaný...

AKU nožnice na trávu, indikátor nabitia batérie, dĺžka lišty na kríky 110 mm, šírka lišty na trávu 80 mm, otočná hlava, 4 polohy Veľa žiadaný kus FIELDMANN FZN 4101-A máte možnosť nájsť jednoducho tu na našom webe v obľúbenej rubrike aku nožnice na plot. Mrknite na podobné kusy v spomínanej sekcii za internetové ceny! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás taky viac kúskov od výrobcu FIELDMANN. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov FIELDMANN svojim zákazníkom ponúka top tovar Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Veľa podarený produkt FIELDMANN FZN 4101-A od známej kvalitnej značky FIELDMANN nájdete v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu. Ceny už od 29 EUR.