TEFAL G2550572 UNLIMITED panvica 26

NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až... viac informácií »
TEFAL G2550572 UNLIMITED panvica 26
Značka: TEFAL
40 EUR
Viac informácií »
NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až...

NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až šesťkrát dlhšie**, 100% BEZPEČNÝ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: 0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia**, INDIKÁTOR VHODNEJ TEPLOTY NA VARENIE: Nepriľnavá panvica obohatená o technológiu Thermo-Signal™, ktorá mení farbu pri optimálnej teplote vhodnej na začiatok varenia pre dokonalé vyprážanie, RÝCHLE A ROVNOMERNÉ VARENIE: Vďaka špičkovej indukčnej technológii, IDEÁLNY PRE CELÝ RAD JEDÁL: Opečený steak, šťavnatý losos, restovaná zelenina a mnoho ďalších, ŠTEDRÉ PORCIE: Panvica s obzvlášť hlbokým tvarom, VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU: Vysoko kvalitná panvica navrhnutá a vyrobená vo Francúzsku, SVETOVÁ JEDNOTKA:*** So značkou Tefal, ktorá je svetovou jednotkou v kuchynskom riade, si vychutnáte lahodné výsledky varenia každý deň, KOMPATIBILNÁ SO VŠETKÝMI DRUHMI SPORÁKOV: Vrátane indukcie, EKOLOGICKÉ: Recyklovateľné produkty *V porovnaní so štandardom značky Tefal Titanium. **
Zaujímavý produkt TEFAL G2550572 UNLIMITED panvica 26 je dostupný teraz na našom webe v rubrike panvice. Mrknite na ďalšie produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu. Slávny dodávateľ TEFAL môže ponúknuť špičkový sortiment. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite tiež na viac osvedčených výrobkov od výrobcu TEFAL. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Podarený produkt TEFAL G2550572 UNLIMITED panvica 26 od skvelého výrobcu TEFAL môžete zohnať u nás teraz za primerané peniaze. V akcii za cenu 40 EUR.