TEFAL G2550672 UNLIMITED panvica 28

NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až... viac informácií »
TEFAL G2550672 UNLIMITED panvica 28
Značka: TEFAL
42 EUR
Viac informácií »
NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až...

NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až šesťkrát dlhšie**, 100% BEZPEČNÝ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: 0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia**, INDIKÁTOR VHODNEJ TEPLOTY NA VARENIE: Nepriľnavá panvica obohatená o technológiu Thermo-Signal™, ktorá mení farbu pri optimálnej teplote vhodnej na začiatok varenia pre dokonalé vyprážanie, RÝCHLE A ROVNOMERNÉ VARENIE: Vďaka špičkovej indukčnej technológii, IDEÁLNY PRE CELÝ RAD JEDÁL: Opečený steak, šťavnatý losos, restovaná zelenina a mnoho ďalších, ŠTEDRÉ PORCIE: Panvica s obzvlášť hlbokým tvarom, VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU: Vysoko kvalitná panvica navrhnutá a vyrobená vo Francúzsku, SVETOVÁ JEDNOTKA:*** So značkou Tefal, ktorá je svetovou jednotkou v kuchynskom riade, si vychutnáte lahodné výsledky varenia každý deň, KOMPATIBILNÁ SO VŠETKÝMI DRUHMI SPORÁKOV: Vrátane indukcie, EKOLOGICKÉ: Recyklovateľné produkty *V porovnaní so štandardom značky Tefal Titanium. **Najpredávanejší kus TEFAL G2550672 UNLIMITED panvica 28 môžete kúpiť ľahko tu u nás v sekcii panvice. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. To ale nie je všetko, náš sortiment je široký! Máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov od značky TEFAL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento výnimočný produkt TEFAL G2550672 UNLIMITED panvica 28 od spoločnosti TEFAL zaobstaráte práve teraz v našej ponuke skutočne lacno. Produkt kúpite teraz u nás za 42 EUR.