LAMART LT1212

Kastról s pokrievkou, vyrobené z vysoko odolného hliníka, vybavené vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi... viac informácií »
LAMART LT1212
Značka: LAMART
23 EUR
Viac informácií »
Kastról s pokrievkou, vyrobené z vysoko odolného hliníka, vybavené vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi...

Kastról s pokrievkou, vyrobené z vysoko odolného hliníka, vybavené vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi elegantnou soft rukoväťou, nepriľnavý materiál bez použitia PFOA, materiál: hliník, farba: červená, objem: 1,7L, rozmer: #18×8,2cmTento skvelý produkt LAMART LT1212 môžete kúpiť aktuálne na stránkach zaradený v kategórii hrnce, kastróly! Teraz si môžete vybrať akčné produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii. Nebojte, máme toho viac, mrknite na ďalšie preverené produkty od značky LAMART. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca LAMART má v stále ponuke skvelé produkty. Však to vidíte sami!

Akčný tovar LAMART LT1212 od skvelého výrobcu LAMART je možné zakúpiť v súčasnosti so zľavou. Aktuálne stojí u nás 23 EUR.