LAMART LT1214

Kastról s pokrievkou, vyrobené z vysoko odolného hliníka, vybavené vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi... viac informácií »
LAMART LT1214
Značka: LAMART
33 EUR
Viac informácií »
Kastról s pokrievkou, vyrobené z vysoko odolného hliníka, vybavené vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi...

Kastról s pokrievkou, vyrobené z vysoko odolného hliníka, vybavené vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi elegantnou soft rukoväťou, nepriľnavý materiál bez použitia PFOA, materiál: hliník, farba: červená, objem: 4,0L, rozmer: #24x11cmNajpredávanejší produkt nájdete okrem iného tu na našich stránkach umiestnený v rubrike hrnce, kastróly. Zaobstarajte si kvalitné produkty z tejto známej sekcie v akcii! Populárny výrobca medzi zákazníkmi LAMART dlhodobo ponúka veľmi kvalitné produkty Urobte radosť sami sebe. U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke tiež ďalšie produkty od výrobcu LAMART. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt LAMART LT1214 od dodávateľa so skvelou povesťou LAMART jednoducho získate práve teraz u nás výhodne. Na zohnanie práve v akcii za 33 EUR.