LEGO Worlds [Steam]

LEGO Worlds je otvorené prostredie procedurálne generovaných svetov kompletne vytvorených z LEGO kociek, s ktorými môžete voľne pohybovať a dynamicky... viac informácií »
LEGO Worlds [Steam]
LEGO Worlds je otvorené prostredie procedurálne generovaných svetov kompletne vytvorených z LEGO kociek, s ktorými môžete voľne pohybovať a dynamicky...

LEGO Worlds je otvorené prostredie procedurálne generovaných svetov kompletne vytvorených z LEGO kociek, s ktorými môžete voľne pohybovať a dynamicky tento svet plniť s LEGO modelmi. Vytvorte všetko na čo si spomeniete, jednu kocku za druhou, alebo využívajte nástroje na vytváranie obrovských terénov, ako sú pohoria a posejte Váš svet… .
Vysoko kvalitný produkt LEGO Worlds [Steam] ide nakúpiť jednoducho na stránkach v populárnej rubrike hry na pc! Teraz získate akčné produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii!

Tento obľúbený produkt LEGO Worlds [Steam] od spoločnosti Warner Bros. Games môžete zohnať v našej aktuálnej ponuke naozaj lacno! Teraz si môžete kúpiť za 30 EUR.