LAMART LT6030

Praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie a prenášanie potravín, vyrobená z odolného plastu s kvalitnými vzduchotesnými viečkami, potraviny... viac informácií »
LAMART LT6030
Značka: LAMART
11 EUR
Viac informácií »
Praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie a prenášanie potravín, vyrobená z odolného plastu s kvalitnými vzduchotesnými viečkami, potraviny...

Praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie a prenášanie potravín, vyrobená z odolného plastu s kvalitnými vzduchotesnými viečkami, potraviny zostávajú dlhšie čerstvé, udržujú si svoju arómu, vhodné do chladničky, mrazničky a umývačky riadu, materiál: plast, farba: číra, objem: 250ml / 450ml / 750ml / 1150ml / 1650ml / 2650ml, rozmery: výška 3,5cm / 4,5cm / 5,3cm / 6,5cm / 7,5cm / 8,5cmTento veľmi žiadaný produkt LAMART LT6030 možno zaobstarať ľahko u nás v populárnej sekcii misy a dózy plastové. Vyhľadajte si podobné kúsky vo spomínanej sekcii za super cenu. Známy dodávateľ LAMART má na sklade kvalitný sortiment. A to je ešte len začiatok. To nie je všetko, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac skvelých produktov od výrobcu LAMART. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci produkt LAMART LT6030 od nášho popredného výrobcu LAMART jednoducho môžete zaobstarať bezpečne online za akčnú cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 11 EUR.