LAMART LT8053

Upratovacia sada – rotačný mop a vedro, určený na čistenie podláh v interiéroch, sada obsahuje 7 l vedro, rotačný mop z mikrovlákna, 1x náhradný... viac informácií »
LAMART LT8053
Značka: LAMART
30 EUR
Viac informácií »
Upratovacia sada – rotačný mop a vedro, určený na čistenie podláh v interiéroch, sada obsahuje 7 l vedro, rotačný mop z mikrovlákna, 1x náhradný...

Upratovacia sada – rotačný mop a vedro, určený na čistenie podláh v interiéroch, sada obsahuje 7 l vedro, rotačný mop z mikrovlákna, 1x náhradný návlek, dávkovač, materiál: plast, kov, mikrovlákno, farba: zelená, objem vedra: 7 l, rozmery: tyč – 125 cm; vedro – 46,5×24,5×28 cm
Exkluzívny tovar máte možnosť kúpiť bezstarostne u nás zaradený v sekcii upratovanie. Pozrite sa na obľúbené produkty z tejto obľúbenej rubriky v zľave. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Preskúmajte u nás ďalší preverený tovar od výrobcu LAMART. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý kus LAMART LT8053 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou LAMART môžete pohodlne kúpiť tu teraz práve extra so zľavou. Stojí teraz u nás 30 EUR.