MAXXO LB230VG

Elektrický obedový box, uzavretie 4 klipy, špeciálne vnútorné dóza na polievku, omáčku, ovocia a pod, bezpečnostný parný ventil, materiály odolné... viac informácií »
MAXXO LB230VG
Značka: MAXXO
15 EUR
Viac informácií »
Elektrický obedový box, uzavretie 4 klipy, špeciálne vnútorné dóza na polievku, omáčku, ovocia a pod, bezpečnostný parný ventil, materiály odolné...

Elektrický obedový box, uzavretie 4 klipy, špeciálne vnútorné dóza na polievku, omáčku, ovocia a pod, bezpečnostný parný ventil, materiály odolné voči vysokým teplotám, doba ohrevu pokrmov 10 – 25min, celkový objem 1,05lTento akčný a v zľave tovar ide nakúpiť taktiež na našom webe umiestnený v sekcii ostatné malé spotrebiče! Teraz môžete nájsť podobné produkty z tejto známej rubriky ľahko online! Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký. U nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky od značky MAXXO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar MAXXO LB230VG od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou MAXXO jednoducho nájdete ešte dnes za výpredajovú cenu. Práve teraz v akcii za 15 EUR.