Mortal Shell:Enhanced Edition (Game of the Year Edition) PS5

Mortal Shell je nemilosrdné a hlboké akčné RPG, ktoré preveria vašu príčetnosť a húževnatosť v roztrieštenom svete. Zatiaľ čo zvyšky ľudstva... viac informácií »
Mortal Shell:Enhanced Edition (Game
Mortal Shell je nemilosrdné a hlboké akčné RPG, ktoré preveria vašu príčetnosť a húževnatosť v roztrieštenom svete. Zatiaľ čo zvyšky ľudstva...

Mortal Shell je nemilosrdné a hlboké akčné RPG, ktoré preveria vašu príčetnosť a húževnatosť v roztrieštenom svete. Zatiaľ čo zvyšky ľudstva chradnú a hnijú, v troskách čakajú fanatickí nepriatelia. Keďže nepoznajú zľutovanie, prežitie si žiada prvotriednu uvedomelosť, presnosť a inštinkty. Nájdite skryté svätyne oddaných stúpencov a odhaľte svoje pravé poslanie.

O… .
Veľmi žiadaný produkt máte možnosť získať jednoducho tu a teraz na našom webe v kategórii hry na ps5! Získajte skvelé produkty v spomínanej sekcii za internetové ceny!

Neodolateľný výrobok Mortal Shell:Enhanced Edition (Game of the Year Edition) PS5 od obľúbeného výrobcu Playstack London pohodlne dostanete tu teraz práve stále výhodne. Ponuka už od 43 EUR.