PHILIPS AZB798T/12

Toto zariadenie CD Soundmachine vám umožňuje:počúvať rozhlasové vysielanie v pásme FM, počúvať zvukový obsah z kaziet, zariadení USB, zariadení... viac informácií »
PHILIPS AZB798T/12
Značka: PHILIPS
149 EUR
Viac informácií »
Toto zariadenie CD Soundmachine vám umožňuje:počúvať rozhlasové vysielanie v pásme FM, počúvať zvukový obsah z kaziet, zariadení USB, zariadení...

Toto zariadenie CD Soundmachine vám umožňuje:počúvať rozhlasové vysielanie v pásme FM, počúvať zvukový obsah z kaziet, zariadení USB, zariadení Bluetooth a iných externých zvukových zariadení, programovať poradie prehrávania skladieb.Zariadenie ponúka funkcie dynamického zosilnenia basov Dynamic Bass Boost (DBB) a digitálneho ovládania zvuku Digital Sound Control (DSC), ktoré obohacujú zvuk. Philips Portable CD Soundmachine je všestranný výkonný zvukový systém, ktorý dokážete vziať so sebou všade. umožňuje prehrať vašu hudbu z rôznych zdrojov – Bluetooth ,USB, CD, kazetovú pásku, DAB + a FM rádio. Prehrávajte hudbu bezdrôtovo cez Bluetooth zo svojho smartphonu, DAB +, DAB a FM pre plné rozhlasové vysielanie, USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3 / WMA, kazetový prehrávač Autostop. Prehrávajte súbory MP3-CD, CD a CD-R / RW. Praktické diaľkové ovládanie pre väčšie pohodlie. Stereofónny konektor slúchadiel pre lepšiu osobnú hudbu. Časovač vypnutia pre ľahké zaspávanie do vašej obľúbenej hudby. Výkonný zvuk, ktorý môžete počuť a cítiť. Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje silné hlbšie basy. Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a dramatický zvuk. Ovládanie digitálneho zvuku pre optimalizované nastavenia hudobného štýlu.

Kvalitný a obľúbený výrobok PHILIPS AZB798T/12 od výrobcu so zárukou kvality PHILIPS je možné nakúpiť zrovna trvalo výhodne. Stojí práve teraz u nás 149 EUR.