PHILIPS DVT6110

Stereofónny diktafón DVT6110, 8GB pamäť, pripojenie k PC cez USB, slot na kartu microSDHC až 32 GB, 3 vysoko kvalitné mikrofóny, aplikácia pre... viac informácií »
PHILIPS DVT6110
Značka: PHILIPS
149 EUR
Viac informácií »
Stereofónny diktafón DVT6110, 8GB pamäť, pripojenie k PC cez USB, slot na kartu microSDHC až 32 GB, 3 vysoko kvalitné mikrofóny, aplikácia pre...

Stereofónny diktafón DVT6110, 8GB pamäť, pripojenie k PC cez USB, slot na kartu microSDHC až 32 GB, 3 vysoko kvalitné mikrofóny, aplikácia pre smartphone pre jednoduché zdieľanie nahrávok cez WiFi, aplikácia pre diaľkové ovládánie (Googlen a Apple store), prehrávanie formátov MP3 a WMA, hlasová aktivácia nahrávania (VOR), 2″ farebný displej, nahrávania v PCM a MP3 formáte, záznam v PCM 96 kHz / 24 bitov pre špičkový záznam hudby, zvukové scény optimalizujú nastavenie zvuku pre akúkoľvek situáciu, výdrž batérie až 36 hodín, vstavaný li-pol akumulátor, závit pre statív, design antracit/chróm
Zľavový produkt máte možnosť zohnať práve tu a teraz na našich stránkach v sekcii diktafóny. Teraz môžete kúpiť kvalitné výrobky z tejto známej kategórie za skvelú cenu.

Veľa obľúbený produkt PHILIPS DVT6110 od známeho dodávateľa PHILIPS je možné kúpiť v súčasnosti stále výhodne! Akčná cena od 149 EUR.