PHILIPS HR1388/80

Krájač, príkon 300 W, nádoba 0,5 l, XL podávacia trubica, hrubý a jemný krájací disk, hrubý a jemný strúhací disk, disk na prípravu tenkých... viac informácií »
PHILIPS HR1388/80
Značka: PHILIPS
80 EUR
Viac informácií »
Krájač, príkon 300 W, nádoba 0,5 l, XL podávacia trubica, hrubý a jemný krájací disk, hrubý a jemný strúhací disk, disk na prípravu tenkých...

Krájač, príkon 300 W, nádoba 0,5 l, XL podávacia trubica, hrubý a jemný krájací disk, hrubý a jemný strúhací disk, disk na prípravu tenkých pásikov, príslušenstvo možné umývať v umývačke, disk na hranolčekyTento kvalitný a lacný tovar PHILIPS HR1388/80 možno kúpiť ľahko tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike foodprocesory! Teraz môžete nájsť ostatné produkty z tejto sekcie v zľave. U zákazníkov obľúbený výrobca PHILIPS poskytuje pre svojich zákazníkov špičkový sortiment. Náš sortiment je ale široký, máme však aj v ponuke ďalší skvelý tovar značky PHILIPS. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave výrobok PHILIPS HR1388/80 od top značky PHILIPS pohodlne dostanete práve za neuveriteľne výhodnú cenu! Práve možno objednať len za 80 EUR.