Resident Evil 6 PS4

Kombinujúc akciu a horor prináša hra Resident Evil 6 epický a dramatický hororový zážitok. K obľúbeným postavám ako sú Leon S. Kennedy, Chris... viac informácií »
Resident Evil 6 PS4
Kombinujúc akciu a horor prináša hra Resident Evil 6 epický a dramatický hororový zážitok. K obľúbeným postavám ako sú Leon S. Kennedy, Chris...

Kombinujúc akciu a horor prináša hra Resident Evil 6 epický a dramatický hororový zážitok. K obľúbeným postavám ako sú Leon S. Kennedy, Chris Redfield, alebo Ada Wong sa pripájajú nové postavy, vrátane Jakea Mullera, aby čelili novej hrôze, vysoko virulentnému C-víru, pričom príbeh sa odohráva medzi Severnou Amerikou, vojnou zničenou… .Tento kvalitný a žiadaný produkt Resident Evil 6 PS4 máte možnosť nakúpiť práve na webe umiestnený v kategórii hry na playstation 4. Teraz môžete kúpiť unikátne produkty z našej rubriky za výborné peniaze. Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! U nás v ponuke nájdete ďalší tovar od značky Capcom Entertainment. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Capcom Entertainment dlhodobo dodáva špičkové produkty Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Obľúbený a akčný produkt Resident Evil 6 PS4 od známej značky Capcom Entertainment máte možnosť nakúpiť v aktuálnej ponuke stále výhodne! Teraz nakúpite za 18 EUR.