PANASONIC SC-PMX90EG-S

CD stereosystém SC-PMX90, 120 W (RMS), podpora formátov napr. 24bit/192 kHz FLAC, AIFF, WAV DSD 2.8MHz, USB A a USB B s DAC, skrutkovacie konektory... viac informácií »
PANASONIC SC-PMX90EG-S
Značka: PANASONIC
269 EUR
Viac informácií »
CD stereosystém SC-PMX90, 120 W (RMS), podpora formátov napr. 24bit/192 kHz FLAC, AIFF, WAV DSD 2.8MHz, USB A a USB B s DAC, skrutkovacie konektory...

CD stereosystém SC-PMX90, 120 W (RMS), podpora formátov napr. 24bit/192 kHz FLAC, AIFF, WAV DSD 2.8MHz, USB A a USB B s DAC, skrutkovacie konektory kompatibilné s audiofilskými káblami, Woofer s priemerom 14 cm, bohaté možnosti konektivity a elegantný design, optický vstup pre prepojenie s televízorom, AUX-IN Auto Play (3,5 mm stereo mini), audio vstup (RCA stereo gramofón), podpora aplikácie Panasonic Music Streaming, CD, FM, DAB, Bluetooth
Unikátny a žiadaný tovar môžete nájsť v pohode tu a teraz na našich stránkach v kategórii mikrosystémy. Nájdite si ešte ďalšie výrobky z tejto kateógrie za neuveriteľne výhodnú cenu. Predný dodávateľ PANASONIC dlhodobo dodáva vysoko kvalitné výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Ale to nie je všetko, máme toho viac! Mrknite tiež na ďalšie produkty od výrobcu PANASONIC. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný produkt PANASONIC SC-PMX90EG-S od výrobcu s dobrým menom PANASONIC pohodlne zoženiete aktuálne na webe za rozumné peniaze. Ponuky od 269 EUR.