SENCOR SSJ 4050NP

Skrutkový odšťavovač, výkonný motor 400 W, nádoba na dužinu s objemom 0,8 l, nádoba na šťavu s objemom 0,8 l, vysoko efektívne odšťavovanie,... viac informácií »
SENCOR SSJ 4050NP
Značka: SENCOR
129 EUR
Viac informácií »
Skrutkový odšťavovač, výkonný motor 400 W, nádoba na dužinu s objemom 0,8 l, nádoba na šťavu s objemom 0,8 l, vysoko efektívne odšťavovanie,...

Skrutkový odšťavovač, výkonný motor 400 W, nádoba na dužinu s objemom 0,8 l, nádoba na šťavu s objemom 0,8 l, vysoko efektívne odšťavovanie, automatická separácia dužiny, trojitá ochrana: motor sa spustí len ak je spotrebič správne zmontovaný/automatické vypnutie, ak je veko odstránené/automatické vypnutie, ak sa motor prehrieva, pomalá rýchlosť 60 ot./min. pre zachovanie všetkých vitamínov a enzýmov, protišmykové nožičky Obľúbený a akčný produkt dá sa zaobstarať bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii odšťavovače. Zaobstarajte si kvalitné výrobky z našej kategórie za parádnu cenu. U nás vám ponúkneme viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané produkty od výrobcu SENCOR. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka SENCOR poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný sortiment.

V zľave produkt SENCOR SSJ 4050NP od populárnej značky SENCOR je možné kúpiť teraz v ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Výhodne za 129 EUR.