SAGE SES878BSS

Pákové espresso pre prípravu espressa, cappuccina, latté a ďalších druhov kávy, 30 stupňov nastavenia hrubosti mletia, 250g zásobník na kávové... viac informácií »
SAGE SES878BSS
Značka: SAGE
849 EUR
Viac informácií »
Pákové espresso pre prípravu espressa, cappuccina, latté a ďalších druhov kávy, 30 stupňov nastavenia hrubosti mletia, 250g zásobník na kávové...

Pákové espresso pre prípravu espressa, cappuccina, latté a ďalších druhov kávy, 30 stupňov nastavenia hrubosti mletia, 250g zásobník na kávové zrná. 360° otočná inovovaná parná dýza ,2l vyberateľný zásobník na vodu s filtračným systémom Claris. Akčný a v zľave produkt SAGE SES878BSS nájdete bezstarostne tu na našom webe zaradený v rubrike espressá. Pripravili sme pre vás podobné výrobky z tejto populárnej kategórie vo výhodnej akcii. Medzi zákazníkmi obľúbená značka SAGE dodáva svojim zákazníkom vynikajúce výrobky. Presvedčte sa sami.

Obľúbený a kvalitný kus SAGE SES878BSS od popredného výrobcu SAGE nájdete práve teraz v našej ponuke za outletovú cenu! Momentálne k dispozícii za 849 EUR.