SENCOR SFE 4040SL

Stolový ventilátor, priemer lopatiek 40 cm, 3 rýchlosti, automatické horizontálne rotácie v uhle 90 ° s možnosťou vypnutia, nastaviteľný uhol... viac informácií »
SENCOR SFE 4040SL
Značka: SENCOR
45 EUR
Viac informácií »
Stolový ventilátor, priemer lopatiek 40 cm, 3 rýchlosti, automatické horizontálne rotácie v uhle 90 ° s možnosťou vypnutia, nastaviteľný uhol...

Stolový ventilátor, priemer lopatiek 40 cm, 3 rýchlosti, automatické horizontálne rotácie v uhle 90 ° s možnosťou vypnutia, nastaviteľný uhol sklonu, príkon 50 W
Tento akčný a v zľave tovar možno zaobstarať teraz na našom webe v populárnej kateogrii stolné ventilátory. Teraz môžete nájsť ďalšie kusy z tejto sekcie za skvelú cenu. Tento výnimočný výrobca SENCOR ponúka prémiové výrobky Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke nájdete ďalší skvelý tovar od výrobcu SENCOR. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený výrobok SENCOR SFE 4040SL od značky SENCOR môžete pohodlne získať práve teraz v našej ponuke výhodne. Akčná cena už od 45 EUR.