SAGE SJB815

Stolný odšťavovač s mixérom, 5 prednastavených programov, 10 prednastavených rýchlostí, 1,5 l nádoba na mixovanie z TritanuTM , BPA free,... viac informácií »
SAGE SJB815
Značka: SAGE
489 EUR
Viac informácií »
Stolný odšťavovač s mixérom, 5 prednastavených programov, 10 prednastavených rýchlostí, 1,5 l nádoba na mixovanie z TritanuTM , BPA free,...

Stolný odšťavovač s mixérom, 5 prednastavených programov, 10 prednastavených rýchlostí, 1,5 l nádoba na mixovanie z TritanuTM , BPA free, technológia Cold-Spin, 3l nádoba na dužinu, príkon: 1350 WVynikajúci produkt SAGE SJB815 môžete nakúpiť teraz na stránkach v obľúbenej sekcii stolný mixér! Získajte výnimočné výrobky v spomínanej sekcii za rozumné peniaze. Populárny výrobca SAGE dodáva vynikajúci sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom. Ale to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov značky SAGE. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny tovar SAGE SJB815 od poprednej spoločnosti SAGE ľahko môžete získať tady za úplne najnižšiu cenu! Ceny od 489 EUR.