SENCOR SLS 900WH

Váha na batožinu, váživosť do 50 kg, funkcia Data Lock, veľkosť otvoru pre priechod spony 35×11 mm, max. priemer vážiaceho popruhu 90 mm,... viac informácií »
SENCOR SLS 900WH
Značka: SENCOR
12 EUR
Viac informácií »
Váha na batožinu, váživosť do 50 kg, funkcia Data Lock, veľkosť otvoru pre priechod spony 35×11 mm, max. priemer vážiaceho popruhu 90 mm,...

Váha na batožinu, váživosť do 50 kg, funkcia Data Lock, veľkosť otvoru pre priechod spony 35×11 mm, max. priemer vážiaceho popruhu 90 mm, automatické vypnutie pri nečinnosti po 30 sekundáchTento lacný produkt SENCOR SLS 900WH je na získanie bezstarostne tu na webe v známej kategórii osobné váhy. Nájdite si podobné kúsky z tejto sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie produkty od výrobcu SENCOR. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Slávny výrobca SENCOR ponúka svojim zákazníkom vynikajúce produkty. Presvedčte sa.

Akčný produkt SENCOR SLS 900WH od výrobcu s dlhoročnou tradíciou SENCOR môžete získať na našich stránkach teraz v akcii. Teraz za akčnú cenu 12 EUR.