SODASTREAM Spirit Black Pepsi MegaPack

Prístroj na výrobu perlivej vody v špeciálnej edícii PEPSI MegaPack, balenie obsahuje: prístroj, bombičku, veľkú nápojovú fľašu s objemom 1l a ako... viac informácií »
SODASTREAM Spirit Black Pepsi
Značka: SODASTREAM
90 EUR
Viac informácií »
Prístroj na výrobu perlivej vody v špeciálnej edícii PEPSI MegaPack, balenie obsahuje: prístroj, bombičku, veľkú nápojovú fľašu s objemom 1l a ako...

Prístroj na výrobu perlivej vody v špeciálnej edícii PEPSI MegaPack, balenie obsahuje: prístroj, bombičku, veľkú nápojovú fľašu s objemom 1l a ako bonus 1x 440 ml príchuť Pepsi Max a taktiež 4 malé vzorky na testovanie ďalších príchutí z kolekcie Pepsi, automatické uchytenie fľaše bez skrutkovania (Snap-N-Lock). Žiadaný kus SODASTREAM Spirit Black Pepsi MegaPack môžete zaobstarať bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike výrobníky. Preskúmajte ešte podobné kúsky z našej rubriky za internetové ceny!

Tento akčný produkt SODASTREAM Spirit Black Pepsi MegaPack od skvelej a známej značky SODASTREAM máte možnosť získať práve teraz v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Ponuky už od 90 EUR.