TEFAL ZE370138

Odšťavovač,výkon 350 W pre vysoko účinné sekanie, drvenie a mixovanie, antikorový filter, 2 rýchlosti a funkcia pulzovania, veľkokapacitná 950 ml... viac informácií »
TEFAL ZE370138
Značka: TEFAL
50 EUR
Viac informácií »
Odšťavovač,výkon 350 W pre vysoko účinné sekanie, drvenie a mixovanie, antikorový filter, 2 rýchlosti a funkcia pulzovania, veľkokapacitná 950 ml...

Odšťavovač,výkon 350 W pre vysoko účinné sekanie, drvenie a mixovanie, antikorový filter, 2 rýchlosti a funkcia pulzovania, veľkokapacitná 950 ml nádoba na dužinu, stabilná konštrukcia s protisklzovými nôžkami.Tento najpredávanejší produkt TEFAL ZE370138 ide zohnať ľahko na našich stránkach umiestnený v kategórii odšťavovače! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty zo spomínanej sekcie za mimoriadne nízku cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež viac kvalitných produktov od dodávateľa TEFAL. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi TEFAL pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitný sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar TEFAL ZE370138 od spoločnosti s popredným postavením na trhu TEFAL je k dostaniu aktuálne na našej webovej stránke za rozumné peniaze! Produkt momentálne predávame za 50 EUR.