TEFAL G2550772 UNLIMITED panvica 30

NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až... viac informácií »
TEFAL G2550772 UNLIMITED panvica 30
Značka: TEFAL
47 EUR
Viac informácií »
NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až...

NAJLEPŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH S ÚPRAVOU PROTI POŠKRIABANIU: Maximálna odolnosť panvice, ktorá sa nebojí žiadneho kuchynského náčinia a vydrží až šesťkrát dlhšie**, 100% BEZPEČNÝ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: 0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia**, INDIKÁTOR VHODNEJ TEPLOTY NA VARENIE: Nepriľnavá panvica obohatená o technológiu Thermo-Signal™, ktorá mení farbu pri optimálnej teplote vhodnej na začiatok varenia pre dokonalé vyprážanie, RÝCHLE A ROVNOMERNÉ VARENIE: Vďaka špičkovej indukčnej technológii, IDEÁLNY PRE CELÝ RAD JEDÁL: Opečený steak, šťavnatý losos, restovaná zelenina a mnoho ďalších, ŠTEDRÉ PORCIE: Panvica s obzvlášť hlbokým tvarom, VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU: Vysoko kvalitná panvica navrhnutá a vyrobená vo Francúzsku, SVETOVÁ JEDNOTKA:*** So značkou Tefal, ktorá je svetovou jednotkou v kuchynskom riade, si vychutnáte lahodné výsledky varenia každý deň, KOMPATIBILNÁ SO VŠETKÝMI DRUHMI SPORÁKOV: Vrátane indukcie, EKOLOGICKÉ: Recyklovateľné produkty *V porovnaní so štandardom značky Tefal Titanium. **Veľmi žiadaný produkt TEFAL G2550772 UNLIMITED panvica 30 môžete zaobstarať už dnes tu u nás umiestnený v kategórii panvice. Teraz kúpite ďalšie výrobky z tejto populárnej kategórie za akčnú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke však tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu TEFAL. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ TEFAL obohatí vás vynikajúce produkty.

Tento žiadaný produkt TEFAL G2550772 UNLIMITED panvica 30 od známej značky TEFAL máte možnosť získať práve dnes za úplne najnižšiu cenu! Ceny už od 47 EUR.