LEGO Marvel Avengers XBOX ONE

Najpredávanejšia LEGO Marvel videoherná séria sa vracia s novým akčným superhrdinovským dobrodružstvom. Pripojte sa k tímu LEGO Marvel Avengers a... viac informácií »
LEGO Marvel Avengers XBOX ONE
Najpredávanejšia LEGO Marvel videoherná séria sa vracia s novým akčným superhrdinovským dobrodružstvom. Pripojte sa k tímu LEGO Marvel Avengers a...

Najpredávanejšia LEGO Marvel videoherná séria sa vracia s novým akčným superhrdinovským dobrodružstvom. Pripojte sa k tímu LEGO Marvel Avengers a zažite prvú videohru, v ktorej sa predstavujú postavy a príbehy z cenami ovenčeného filmu The Avengers, pokračovania Avengers: Age of Ultron a ďalších. Hrajte ako najmocnejší superhrdinovia v snahe zachrániť… .
Často vyhľadávaný kus získate práve tu na stránkach v populárnej sekcii hry na xbox one. Teraz si môžete vybrať obľúbené kúsky z tejto populárnej kategórie na pár kliknutí!

Tento akčný a v zľave produkt LEGO Marvel Avengers XBOX ONE od značky s dlhou históriou Warner Bros. Games pohodlne zoženiete práve teraz u nás za dobrú cenu! Teraz môžete mať za 18 EUR.